Hizmetlerimiz Şirketimiz Referanslarımız İletişim Müşteri Hizmetleri
Click here for English Web Site Klicken Sie hier für die deutsche Web Site Ana Sayfa için tıklayınız.
ŞİRKETİMİZ
Fiyatlandırma
Gizlilik
Teslimat

MAYIS DANIŞMANLIK
ve TİC. LTD. ŞTİ
.
Çelebi Mh.
Müzeyyen Senar Cad. Gül Sitesi No:23
İZMİR
Tel : (532) 330 49 84

Harita

MAYIS DANIŞMANLIK

Mayıs Danışmanlık, 1997 yılında iki ortaklı bir şirket olarak teknik konularda çeviri hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. İlk sene sınırlı sayıda müşteriye ulaşan şirket, Türkiye'de yerleşik uluslararası şirketlerle çalışmayı hedeflemiştir. Hizmet sunduğu uluslararası şirketler için uzun dönemli ve yüksek montanlı projelere yönelik çalışmalar gerçekleştirmiştir. Halen bu şirketler için projeler kapsamında deneyimli çevirmenleri ve grafikerleri ile kaliteli ve zamanında hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Talep edilmeksizin şirket bünyesinde tutulan arşiv, müşterilerimizi çok çeşitli formatlarda yüklü bilgileri saklama zorunluluğundan kurtarır. Ek olarak, her projede genişletilen terminolojik sözlük şirket içi çalışmalarınızda bir standart oluşturduğu gibi, müşterilerimizin web sitemiz aracılığı ile kullanımına açıktır.

Çeviri bazlı hizmetlerin yanında, metinlerin basılmasını gerektiren projeler için gerek dijital baskı, gerekse matbaa baskısı ile komple bir hizmet sunar.

Hizmet kalitesi, uzun süre aynı personelle çalışılarak, gerekli kontroller gerçekleştirilerek ve bilgisayar destekli çeviri sistemleri kullanılarak sağlanmaktadır.

Mayıs Danışmanlık, tercihleri doğrultusunda özellikle otomotiv, elektrik-elektronik ve bilişim sektörlerine yönelik çalışmaya başlamıştır.

Belli sektörlere yönelme sebebi şunlardır:
  • Çeviri hizmetinin uzmanlık gerektiren birçok konuyu kapsadığının farkında olmak
  • Her konu yerine, spesifik konulara odaklanmak
  • Müşteri istekleri doğrultusunda uygun çözümler sunmak
Uluslararası kalite standartlarında hizmet veren şirketimiz teknolojiyi son yenilikleriyle kullanmaktadır.

Macintosh ve PC terminaller, CD yazıcılar, tarayıcılar, lazer yazıcılar, video–televizyon seti, sayfa düzeni, resim işleme, çizim, bilgisayar destekli çeviri ve ayrıca internete yönelik programlar teknik donanımımızı oluşturmaktadır.